O blogu

Blog powstał pod koniec wakacji 2012, a od września posty pojawiały się dosyć regularnie. W grudniu przeszłam małe załamanie, co zaowocowało zmianą adresu bloga z kto-walczy na mira-bell, z którą czuję się bardziej związana. Opinie o tym czy bloga prowadzi się dla siebie czy dla osób, które go czytają, są podzielone, ale myślę, że rozkłada się to pół na pół. Ja piszę dokładnie o tym, o czym w danym momencie mam ochotę pisać. Do niczego się nie zmuszam więc można tu znaleźć dosłownie wszystko, ale staram się żeby było to uporządkowane (etykietki na dole strony). Jeśli jesteś na blogu pierwszy raz mogę Cię prosić tylko o to, żebyś pogrzebał/a we wcześniejszych postach i dopiero wyrobił/a  sobie zdanie, bo aktualny post może być z rodzaju tych o głupotkach ;) 

Zachęcam do śledzenia moich wpisów, M

Aktualizacja. 3 stycznia 2015. 
Nie chcę usuwać tego co napisałam powyżej, ale od czasu, gdy to opublikowałam trochę się zmieniło. 
Teraz na blogu dużo więcej jest różnych recenzji, seriali, książek czy filmów oraz moich wyszywanych prac. Już nie dodaję tak dosłownie wszystkiego, ale za to staram się pisać bardziej regularnie. Od października, dzięki uprzejmości K., która zrobiła mi nagłówek, blog zyskał także nową szatę graficzną.
Czas mija, zmieniam się i ja i blog. Mam nadzieję, że na lepsze.  

Aktualizacja. 29 grudnia 2016.
W 2017 obiecuję, że napiszę tę stronę od początku, ale teraz chcę tylko dodać, że piszę co czuję o filmach, książkach, serialach i anime.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...