piątek, 11 stycznia 2013

Konieczna decyzja

Hej!
Musiałam zrezygnować z chóru. Póki co do ferii ale obawiam się że już do śpiewania nie wrócę, niestety. Mojej mamie nie koniecznie podobają się moje obecne oceny. W sumie próby chóru to około 3 godziny w tygodniu i powinnam je poświęcić na naukę. I jak by nie było to prawda. Bardzo, bardzo się opuściłam. A do tego dochodzi mało stały plan dnia, co raz kończę 16, raz o 18 i mnie ten fakt bardzo irytuje. Nie żebym była jakąś pedantką czy coś ale wolałam zaczynać o 8 i kończyć o 14 niże chodzić tak jak teraz. Poza tym bardzo się rozleniwiłam. I niestety chyba w następnym roku szkolnym będzie jeszcze gorzej bo jeśli dobrze myślę to przerwa świąteczna będzie dłuższa niż ferie!
Plus jest taki, że mam więcej czasu na wszystko i na naukę, i  na bloga, i spotkania ze znajomymi. Jeszcze tak a propos nauki naprawdę warto uczyć się w gimnazjum, żeby do LO przyjść z jakimiś podstawami, wiem to po sobie. Szczególnie matma, biologia, podstawy geografii. W skrócie masakra.

Pozdrawiam, M <3

7 komentarzy:

 1. Nie rezygnuj z tego, co jest Twoją pasją! Ja w poniedziałki i środy, gdy wyjdę z domu o godzinie 8.00 przychodzę dopiero o 19.00, ponieważ idę na lekcję perkusji i angielskiego. W czwartki wracam kilka minut po 18.00, więc mam luz, a w piątki właśnie siedzę w szkole muzycznej do około 20.00 i mam zajęcia muzyczne + chór. Jest mi też ciężko, ale nie chcę rezygnować, bo perkusja i śpiew ostatnio stały się moimi pasjami, i mimo tego, że mi ciężko, i nauka ma leży, i kwiczy.. zrezygnowanie byłoby ostatnią rzeczą, które bym się podjęła! Często mi się nie chcę, ale to nic! Najważniejsze, że mogę się realizować. I Tobie życzę tego samego, no może lepszych ocen i więcej wolnego czasu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tego chóru. Ale jak @Wodoodporna pisze: ''Nie rezygnuj z tego, co jest Twoją pasją! ''. Może czas pokazać, że umiesz połączyć dobre oceny z tym, co kochasz? :3
  wczoraj mój list do Ciebie wrocil do mnie. nie mam pojecia dlaczego, ale wyślę go ponownie w tym tygodniu :|

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez jestem w 1 LO i żałuje ze w gim nas nauczyciele tak mało uczyli. ;c
  Zapraszam w wolnej chwili. ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Your blog is amazing, I totally felt in love with it! Would you like following each other?

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...