O mnie, kontakt, współpraca


Zawodowy oglądacz teledysków. Czołowy malkontent internetu. Oglądam, czytam, narzekam, czepiam się  - a później oglądam i czytam dalej, narzekam i czepiam się też. Chociaż ostatnio trochę mniej. 

Skończyłam zarządzanie instytucjami artystycznymi i filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Kształciłam się na specjalizacji edytorskiej (redaktorskiej), mój licencjat związany był z wydawaniem w języku polskim książek zawierających koreańskie nazwy własne. Pracę magisterską napisałam o obrazach Korei (Południowej i Północnej) w Polsce, na przykładzie wystawy muzealnej i dwóch książek. Opublikowałam kilka artykułów naukowych w tych tematach. Jestem redaktorką, korektorką i blogerką.

Kontakt w sprawach blogowych: mirabelka612@gmail.com

Kontakt w sprawach redakcji i korekty tekstów: klaudia.golon@wp.pl

Na blogu piszę głównie recenzje książek - moimi ulubionymi są reportaże, książki podróżnicze i popularnonaukowe oraz inne pod wspólnym hasłem literatura niefikcjonalna. Ale lubię też bardzo fantastykę (zarówno fantasy, jak i science-fiction). Ponadto interesuję się Koreą Południową oraz Północną - od popkultury do polityki. Lubię filmy i seriale Marvela. Jestem wielką fanką łyżwiarstwa figurowego oraz podcastów.FACEBOOK:  https://www.facebook.com/miedzyinnymikulturalnie/

INSTAGRAM:     https://www.instagram.com/bookart_klaudia/(różne rzeczy z życia Klaudii)


PINTEREST    https://pl.pinterest.com/ziobka612/ (wyszywanki!)


TWITTER https://twitter.com/MirabelkaP (ostatnio jestem tu zaskakująco aktywna) 

LUBIMY CZYTAĆ http://lubimyczytac.pl/profil/619014/mirabelka  

MYANIMELIST https://myanimelist.net/profile/Mirabelka_K

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3