O mnie & kontakt


Podobno przez pierwszą rzecz, jaką o sobie mówimy, gdy się przedstawiamy, najbardziej się identyfikujemy. Teraz rozumiem dlaczego postaci powiedzmy u Tolkiena przedstawiają się jestem XX syn YY, bo faktycznie przynależność do rodziny jest jedną z najistotniejszych rzeczy w życiu. Więc jestem Klaudia, córka swoich rodziców. Chociaż biorąc pod uwagę sytuację bloga, to on jest moim dzieckiem...
W każdym razie wszystkie pozostałe rzeczy w życiu wynikają z tego, że pojawiliśmy się na świecie. 
Druga zasadnicza informacja- studiuję Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi (oficjalny skrót ZIA- dlatego uparcie piszę wszystkie człony nazwy wielkimi literami- nieoficjalny, ale ukochany studentów Ziart) na trzecim roku i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej. Studiuję też filologię polską na drugim roku i jestem w trakcie pisania pracy z romantyzmu. Oba kierunki na Uniwersytecie Gdańskim. Mieszkam w samym sercu Gdańska, co oznacza, że mam 8 kilometrów na uczelnię. Ale nie pochodzę z Gdańska i choć miasto lubię, o jestem lokalną patriotką i uwielbiam moje rodzinne miasto. 
Z oficjalnych informacji to tyle. Z bycia studentem wynika dla mnie tyle, że nie mam czasu, bo od sterotypowego studenta odbiegam chyba pod każdym względem. Nawet akademik, który wygrałam okazał się chyba najspokojniejszym akademikiem na świecie. A nie mam czasu, na to co lubię: czytać, oglądać... 
I tu mniej więcej na scenę wkracza Mirabelka. Czy M, jak się zdecydowanie częściej podpisuję, czyli persona na blogu. Przez moment zastanawiałam się czy rozdzielanie M i Klaudii to coś dobrego, a potem uświadomiłam sobie, że to sposób chronienia mnie-mnie, bo jedną z zasadniczych różnic pomiędzy Klaudią i M jest to, że ta druga jest zdecydowanie bardziej odważna. Pod różnymi względami, ale jeśli na facebooku bloga na przykład nie pojawia się kolejny kpopowy teledysk, chociaż jakiś ciekawy się pojawił, to dlatego, że Klaudia uważa, że i tak już tam tego za dużo, ale M bardzo by chciała go podlinkować. A to tylko najprostszy przykład. Z drugiej strony Klaudię i M zdecydowanie łączy szczerość i przykład macie powyżej. 

Ale kim jest M? (kolejność bez znaczenia) 
Ostatnio najbardziej zawodowym oglądaczem teledysków (żartowałam, że robię aktualizację z powodu nowego roku, robię ją tylko po to, żeby napisać to zdanie). Niestrudzonym poszukiwaczem powtarzających się motywów i wykorzystywanych elementów (szykujcie się na post z setką teledysków, w których jest wanna), a także aktorów i aktorek występujących w klipach (i w sumie to od ich poszukiwań się zaczęło.)
Sfrustrowanym oglądaczem łyżwiarstwa figurowego, gdyż TVPSport transmituje (czy raczej nie transmituje) zawody jak by chciało, a nie mogło. A może. Chyba. Nawet bez komentarzy. 
Oglądaczem filmów i seriali Marvela. To osobny punkt, bo te produkcje zajmują szczególne miejsce. Kiedyś przed ważną panią z kina przyznałam się, że wolę raczej popularne filmy niż niezależne produkcje (a może bym polubiła, gdybym miała czas je oglądać; nie żebym te pierwsze miała), to stwierdziła, że to dobrze, że chociaż wiem co mi się podoba. Podbudowało mnie to trochę, bo spodziewałam się raczej dużej krytyki. 
Ogólnie oglądałam i oglądam trochę rzeczy (Sherlocka, Doctor Who, Once Upon A Time, Peaky Blinders, Hannibala, Elementary, może kiedyś obejrzę trzecie sezony Mr.Robot i Mozart In The Jungle i jeszcze trochę tego by było).
Cierpiącym fanem anime, bo naprawdę nie mam czasu, aby wygospodarować dwadzieścia minut, żeby chociaż z jednym anime być na bieżąco. 
Cierpiącą, aczkolwiek początkującą, fanką dram, bo odcinki większości dram trwają godzinę. Godzinę. 
Fanem. Dużej ilości różnych rzeczy, głównie cyklicznych.
Prawie zapomniałam o KSIĄŻKACH. Książki kocham całym serduszkiem.
....
Ta strona robi się niebezpiecznie długa, podobnie jak lista rzeczy,o których piszę na blogu. Idę dokładnie w przeciwną stronę niż trendy i zamiast się specjalizować to rozmieniam się na drobne. Ale to mój blog, a nie ludzi zajmujących się przewidywaniem blogowych trendów. A oni twierdzą, że blogi umrą więc może się ich lepiej nie słuchać.


KONTAKT: mirabelka612@gmail.com

INSTAGRAM:     https://www.instagram.com/m_i_klaudia/ (różne rzeczy z życia Klaudii)
TUMBLR    http://mirabella96.tumblr.com/  (głównie dużo obrazków z anime)
PINTEREST    https://pl.pinterest.com/ziobka612/ (wyszywanki!)

TWITTER https://twitter.com/MirabelkaP (ostatnio głównie hashtagi z życzeniami urodzinowymi dla idoli)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...