niedziela, 6 września 2015

The Piano Guys

Hello!
Bardzo dawno nie było nic muzycznego, oprócz teledysków z aktorami i aktorkami, które na pewno będą się jeszcze pojawiać. Dziś chciałam na chwilę wrócić do prezentowania ciekawych odkryć z youtube.

The Piano Guys znalazłam zupełnym przypadkiem, bo chociaż nie lubię "Krainy Lodu" zaintrygował mnie filmik pod tytułem "Let It Go (Disney's " Frozen") Vivaldi's Winter".
W ich wersji i w takiej scenerii mogłabym non stop tego słuchać.


Youtube dba o to, aby na jednym filmiku się nie skończyło. Tym bardziej, że ich tytuły są wyjątkowo zachęcające. W większości to covery znanych przebojów, które w wersji The Piano Guys okazują się tysiąc razy piękniejsze, a niektóre w ogóle zdatne do słuchania.


Wybrałam jedne z najciekawszych, moim zdaniem, filmików, ale jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam do poszukania innych i posłuchania.

Pozdrawiam, M


5 komentarzy:

 1. Jeja, jakie to jest cudowne! Ty to zawsze znajdziesz coś fajnego muzycznie! Szukaj więcej, bo fajne rzeczy znajdujesz. Ja jestem zbudowany pierwszą piosenką - na razie tylko tą wysłuchałem. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam!
  indywidualnyobserwator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczni, lubię takie przyjemne dla ucha dźwięki w tle, słucham od czasu do czasu Esbjorn Svensson Trio, bardziej jazzowe, ale równie przyjemne, polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super mi się ich słucha!
  Ich występy są naprawdę magiczne, a muzyka którą tworzą jest wyjątkowa :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie niedawno też ich odnalazłam i też przez filmik z Let it go i są cudowni. ♥
  http://world-by-ous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...