poniedziałek, 4 lutego 2013

Sztuka ulicy

Hej!
Nie ma to jak zarazić się od młodszych braci w połowie ferii. I tak nie utrudni mi to wyjazdu do Warszawy do cioci. Ale muszę w końcu przestać ukrywać się przed podręcznikiem od historii. Trzeba zacząć się przygotowywać. 
Na ostatniej lekcji WOK'u (Wiedza o kulturze) oglądaliśmy film pt.:"Wyjście przez sklep z pamiątkami". Zainteresowała mnie twórczość artystów ulicznych, bo ich prace są nadzwyczaj ciekawe. A sam film też jest naprawdę dobry. Może, żeby za dużo nie pisać tylko krótko o jednym z chyba najbardziej  znanych takich artystów Banksy'm. Jest to artysta uliczny, tworzący swoje prace za pomocą szablonów. Nie znane są jego personalia a jedynie pseudonim. Dodaję zdjęcia jego prac, bo są one bardzo, bardzo ciekawe, a niektóre i pouczające, a jeszcze inne całkiem zabawne.

Love, M  <3

ŹRÓDŁO-WIKIPEDIA

7 komentarzy:

 1. najbardziej podoba mi się ta śmierć *,*
  Nasze lekcje woku są niestety bardzo nudne. Mimo, że uwiebiam kulturę to w połączeniu z naszą panią nie daje to zbyt ciekawego efektu :((


  taka-se-nazwa.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się trzecie podoba najbardziej :)

  siiteemodels.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Je jeszcze nie mam ferii, zaczynają mi się od poniedziałku... już się nie mogę doczekać! Również, trzecie podoba mi się najbardziej, ale wszystkie są bardzo ładne :). Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz owocnej nauki historii ;p - Beatrycze ;) http://foch4ever.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe te prace! ;) ja uwielbiam murale w Wiedniu nad Dunajem <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja osobiście Banksy'ego uwielbiam, strasznie mnie intryguje.
  Po obejrzeniu filmu jeszcze bardziej jestem zafascynowana. Najbardziej chciałabym zobaczyć jego prace na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 6. No super wpis. Dużo szczegółów i na prawdę fajne zdjęcia. Cały blog jest świetny i nie szkoda poświęcać na niego czasu. Polecam!

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...