piątek, 24 lipca 2015

Dla siebie

Hello!
W gimnazjum, choć nie pamiętam w której klasie, na Dzień Kobiet dostałyśmy albumy na zdjęcia. Mało kto w dzisiejszych czasach wywołuje zdjęcia, dlatego album stał na półce i się kurzył. Aż w wakacje pomiędzy pierwszą a drugą klasą liceum wymyśliłam jak go wykorzystać. Postanowiłam zebrać w nim zdjęcia z trzech lat nauki w liceum. Niedawno odwiedziłam fotografa, aby wywołać 20 wybranych zdjęć i zrobiłam to w ramach prezentu dla samej siebie z okazji wypadających dzisiaj 19 urodzin.


 W albumie jest sporo zdjęć z występów chóru. W większości jednak są tam fotografie robione w szkole bez specjalnych okazji. Ale znalazły się tam także zdjęcia z zeszłorocznych wakacji we Frankfurcie.

Poza tym zrobiłam sobie jeszcze jeden prezent (już wczoraj) i zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Praktyczny mam 10 sierpnia.
Tego samego dnia wydarzyło się jeszcze coś wartego uwagi. Dostałam list. To jeszcze większa rzadkość jak wywoływanie zdjęć. A, że list był polecony to lekko się wystraszyłam, bo z jakiegoś powodu byłam prawie pewna, że to z sądu i nie miałam pojęcia dlaczego miałabym być tam wzywana. Okazało się jednak, że to z uczelni- oficjalne potwierdzenie przyjęcia mnie na studia.

LOVE, M

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  Będziesz miała przepiękną pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje ;)
  Ja albumów nie używam, odkąd poszłam na studia. Zdjęcia gromadzę na komputerze i telefonie. Rzadko też oglądam wywołane fotografie. Lubię je jednak mieć w ramce. W swoim pokoju, jak i na stancji, jedna ramka musi być ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też nie mam albumów... na kompie focie trzymam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w takim razie i bardzo się cieszę że spotkało cię tyle miłych rzeczy w dniu urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spóźnione wszystkiego najlepszego Mirabelko, abyś dalej prowadziła tak świetnego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego! Cudownie wygląda okładka tego albumu! Też dostałem list z uniwerka, a Ty najwyraźniej masz coś przeskrobane, skoro obawiasz się sądu :D Gratuluję zdania egzaminu teoretycznego! Przed Tobą najgorsze XD Pozdrawiam!
  indywidualnyobserwator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3