czwartek, 16 lipca 2015

Mgnieniem oka w Gdańsku

Hello!
We wtorek w związku ze składaniem papierów na studia byłam w Gdańsku. Liczyłam, że uda mi się pozwiedzać, ale na terenie UG ostatecznie spędziłam jakieś 5 godzin. Przynajmniej nie byłam sama, bo Bliźniaczki też składały papiery i to E. czekała najdłużej, około 2 godzin. Na zwiedzanie została nam jakaś godzina i było to zdecydowanie za mało. W biegu robiłam zdjęcia i w sumie nic nie zobaczyłam, a mam duszę turysty i czuję się nieusatysfakcjonowana. Z drugiej strony w ciągu najbliższych 2 miesięcy czekają mnie jeszcze co najmniej 2 wyprawy do Gdańska, a od października mam tam przecież zamieszkać. Przeraża mnie ta myśl, ale to jeszcze 3 miesiące.

Pozdrawiam, M

9 komentarzy:

 1. Piekna architektura...
  Ja też się bałam przeprowadzki, ale grunt to mieć przyjazne osoby wokół i poznać dobrze drogę na uczelnię ;) Powodzenia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też składałem papiery tego samego dnia, może się spotkaliśmy i nawet nie wiemy :D Muszę przyznać, że miałyście wyjątkowego pecha, że tyle czasu tam spędziłyście. Ja załatwiłem wszystko w kwadrans :D Też niedługo zamieszkam w stolicy naszego województwa. Planujesz akademik czy mieszkanie? Pozdrawiam!
  indywidualnyobserwator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moi rodzice pewnie także woleliby akademik, ale nie dałem im dojść do słowa i oświadczyłem, że będę mieszkał w mieszkaniu z dwoma kumplami z liceum (każdy na innej uczelni xd) i oni jakoś to przeżyli :D

   Usuń
 3. Ja ci zazdroszczę, dla mnie Gdańsk jest niestety nieosiągalny jako miejsce studiów, bo to drugi koniec Polski. I nie martw się, na pewno się w tym mieście odnajdziesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama bardzo chciałabym zwiedzić to miasto. Myślałam, że może w sierpniu uda mi się tam pojechać. Piękne zdjęcia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja córka będzie miała okazje obejrzeć te widoki w realu. Jutro jedzie na kolonie nad morze. Trochę jej zazdroszczę, że nie mogę jechać z nią - mieszkam na południu Polski to szmat drogi -

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdańsk to moim zdaniem najpiękniejsze z polskich miast :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w takim razie od października w Gdańsku. Piękne miasto :)

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3