wtorek, 24 stycznia 2017

1360. Zastanawiałeś się kiedyś, jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać astronutą?

Hello!
.... ja nie, przestrzeń kosmiczna jest przerażająca, ale gdyby Was to interesowało - Możesz otrzymać ankietę, pisząc do NASA, Johnson Space Center, Attn: AHX Astronaut Selection Office, Houston, TX 77059.

"Modern Franz Kafka Statue In Prague. The statue is made from steel and horizontal parts are moving. Sculpture is located in Národní Třída, next to Quadrio shopping center in the Prague downtown. Statue was made by David Černý. Franz Kafka was famous Prague (german speaking) jew writer."

1365. Krytykuj zachowanie, nie osobę. - "I śmiech niekiedy może być nauką, kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa", jedno bardzo ładnie uzupełnia drugie.

1370. Odbuduj zerwany związek. - Szkoda tylko, że łatwiej napisać niż zrobić.

1379. Znajdź kwiaciarnię z fantazją i zawsze tam kupuj. - Rada świetna jeśli kupujemy kwiaty na konkretne okazje, a od siebie dodałabym, że cudnym gestem ze strony chłopaka/dziewczyny na randce/spotkaniu byłoby, spontaniczne kupienie kwiatów od pań, które sprzedają je na przykład na Długiej w Gdańsku.

1380. Kup tani aparat Polaroida. Czasami nie zechcesz czekać przez godzinę, żeby zobaczyć zdjęcie. - Poważnie rozważam.

1384. Pamiętaj, że pech, podobnie jak szczęśliwa passa, nie trwa długo. - Na szczęście fortuna kołem się toczy.

1392. Naucz swoje dzieci, że kiedy one coś dzielą, to drugie dziecko wybiera swoją część pierwsze. - A gdy dzieci jest więcej niż dwójka, które z pozostałej trójki, czwórki ma wziąć pierwsze, drugie i dalej? To jest naprawdę poważny problem, coś o tym wiem.

1393. Ustąp miejsce w kolejce do kasy osobie stojącej za tobą, jeżeli ma tylko dwa lub trzy artykuły w koszyku. - To najmilsza rzecz na świecie, można człowiekowi w bardzo prosty sposób umilić dzień. 

Dziś zwięźle, ale z krótkim komentarzem, bo w końcu studiuję dwa kierunki i wisi nade mną sesja. Cytaty oczywiście pochodzą z "Dużego Małego Poradnika Życia", którego autorem jest Jackson H. Brown.

Trzymajcie się, M

1 komentarz:

  1. No, z tą radą o odbudowaniu starego związku, to trafił, że tak powiem, kulą w płot. Czasem jak puzzle do siebie nie pasują, to nie ma co składać z nich układankę... ;]

    O, polaroid spoko idea! ;)

    OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...