niedziela, 24 grudnia 2017

Życzenia

Hello!
I już tu są! Święta Bożego Narodzenia i życzenia!


Życzę Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń, ale gdyby coś nie wyszło wyciągnijcie z tego lekcję, zamiast się załamywać. 
Nie poddawajcie się. 
Pozwólcie sobie na spontaniczność i zabawę. Oby w granicach rozsądku. 
Odkrycia sensu życia. 
Zdrowia, zdrowia, zdrowia. Tego podobno nigdy za wiele. 
Cudów. Wierzcie w magię Świąt, bo to prawda.
Dostrzegajcie małe rzeczy i się z nich cieszcie. 
Entuzjazmu. 
Bądźcie mili. I niech inni będą mili dla Was.
Wyłącz internety. Posiedź z rodziną bez patrzenia w telefon. 
Wesołych Świąt 
Bogatego Mikołaja
Szalonego Sylwestra 
i Spełnienia Wszystkich Marzeń w Nowym Roku 
Wersja dla ludzi-blogerów:
Książkowych: Czasu na czytanie, samych dobrych lektur, czasu na pisanie, ciepłych kocyków i hektolitrów herbaty, miejsca i pieniędzy na nowe książki, udanych współprac z wydawnictwami i autorami.
Filmowych: Czasu na chodzenie do kina, niespania na seansach, zaproszeń na pokazy przedpremierowe, grzecznych i nieprzeszkadzających współoglądaczy, błyskotliwych spostrzeżeń i celnych uwag. 
Modowych: miejsca i porządku w szafie, fantazji i próbowania nowych połączeń, odkrycia nowych sklepów, jeśli wciąż szukacie - odnalezienia własnego stylu, osoby, która będzie robiła Wam zdjęcia. 
Kulinarnych: smacznych potraw, odnalezienia nowych, niezwykłych przepisów, odkrycia nowych smaków lub starych smaków na nowo, żeby się nic nie przepaliło i ładnie wyglądało na zdjęciach.
Kosmetycznych: braku alergii na testowane produkty, znalezienia swoich ideałów i jak najmniej zupełnie nietrafionych kosmetyków, pomysłów nie tylko na recenzje, ale także artykuły związane z kosmetykami. 
Lifestylowych: stylu! Abyście tak samo jak o dobrych rzeczach, nie bali się pisać o tych nieszczególnie miłych i przyjemnych. Życia! 


LOVE, M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3