czwartek, 15 marca 2018

Nie tylko w kinie i teatrze 26 - W grupie raźniej III

Hello!
Problem z pisaniem, co trzy dni jest taki, że czasami mam sporo materiału i mogłabym publikować wpisy codziennie przez 5 dni, ale potem nagle fala urodzaju się rozmywa i przez 10 kolejnych dni nie mam nawet pomysłu na 3 wpisy. Ale największy problem jest, gdy pojawia się coś nowego, o czym wypadałoby napisać już, bo okazja, data, bo ważne i jeśli nie napisze się teraz, to nie napisze się nigdy i misternie układany plan publikacji na dwa tygodnie w przód trzeba rearanżować. Ktoś by powiedział, że tytułem wstępu narzekam, ale prawda jest taka, że obecny sposób publikacji bardzo mi odpowiada, a to wszytko powyżej to tylko tłumaczenie czemu kolejny wpis o teledyskach pojawia się tak szybko po poprzednim - plan wymagał zamian i gdyby nie był teraz, to w marcu już by go nie było. A jeden w miesiącu obowiązkowo ma się pojawić (bo tak i już). 

Jedno W grupie raźniej przypada na każdą dziesiątkę Nie tylko w kinie i teatrze, bo nie łatwo znaleźć kilku znanych aktorów, którzy chętnie wystąpiliby w teledysku. Prawdę powiedziawszy aktorzy z 3 pierwszych teledysków są mi prawie nieznani, czwarty jest polski, ale za to piąty to plejada gwiazd warto sprawdzić.

Metronomy - Old SchoolW klipie zobaczymy między innymi Sharon Horgan, Bena Cromptona, Fryię Babalolę, Tino Orsiniego i jeszcze kilku innych aktorów i aktorek, wszyscy podpisani w opisie pod filmem.PUP - SLEEP IN THE HEAT


Plejada młodych aktorów: Finn Wolfhard (znany głównie ze Stranger Things), Kai Kennedy, Malcolm Craig oraz Nicole Oliver i kilka innych osób.

Melanie Martinez - Mrs. Potato Head


Wszyscy jak należy podpisani w opisie, a więc: Nora Hall, Justin Berti, Dan Fleming, Lauren Anderson, Elizabeth Ferrara.
Poza tym to bardzo ciekawy teledysk, tylko trzeba go obejrzeć dość uważnie, bo wydaje się jasny, a to nie do końca prawda. 

Muzykoterapia - KomediaLiczna i znana obsada a w niej między innymi: Stanisław Brudny, Janusz Chabior, Marta Dobecka, Adrianna Gruszka, Sebastian Stankiewicz i wielu innych, podpisanych w opisie bardzo dokładnie i niekiedy pseudonimami. 

In The Midnight Hour - B.B. King


Dowiedziałam się, że w tym teledysku gra Jeff Goldblum, a klip jest z 1985 roku. A jest tam także Michelle Pfeiffer, Eddie Murphy, Steve Martin, całkiem znane nazwiska.

Trzymajcie się, M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3