sobota, 21 września 2013

Klucz

Hi!
Nie wiedziałam, że będę aż tak wykończona szkołą. Najchętniej zaraz po powrocie kładłabym się spać i nie wstawała do rana, ale to za piękna wizja, żeby mogła być prawdziwa. Skutecznie przyczynia się do tego pani od polskiego- wypowiedź ustna na poniedziałek, ale jeszcze skuteczniej pani od historii: w poniedziałek powtórzenie we wtorek sprawdzian. Powinnam się uczyć i usiądę do tego jak tylko skończę posta, mogłam w sumie uczyć się rano, ale wyjątkowo mecz był dziś i o 13 na dodatek więc książkami będę zajmowała się potem. A dziś chciałbym Wam pokazać kolczyki, które zrobiłam sama. Wydaje mi się, że nie wspominałam o tym, że zdarza mi się coś takiego robić więc będą to moje pierwsze kolczyki tutaj. A pomysł wzięłam ze strony stylowi, ale musiałam trochę go zmodyfikować. Myślę, że w najbliższym czasie będę pokazywała więcej rzeczy, które sama zrobiłam. 


Jakaś taka ta notka bez łady i składu, w sumie to dobrze odzwierciedla moje samopoczucie, jestem rozbita i niewyraźna, cóż wrzesień sezon przeziębień.
Trzymajcie się, M <3

7 komentarzy:

 1. Oh. Ja miałam kartkówkę z angielskiego we wtorek i czwartek i w ten wtorek czeka mnie sprawdzian z... angielskiego! I dochodzi chemia i historia (3 godziny uzupełniającej historii wrr) i cała reszta tego wszystkiego. Aż ma się dość. Idź to liceum mówili, będzie prosto- mówili. Tak doskonale cię rozumiem. A kolczyki cudowne, sama sobie takie zrobię :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mam 3 historie na profilu czysto ścisłym. Co poradzisz. Ale w przyszłym roku będę mieć już tylko jedną godzinę. Na szczęście.

   Usuń
 2. Świetnie Ci wyszło:) W której jesteś klasie? Ja w 3 LO i zupełnie nie mam czasu na nic poza nauką;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, jestem na prawdę pełna podziwu, te kolczyki wyszły Ci świetnie! ;)

  http://dusza-marzycielki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne kolczyki *.* Sama bym takie chciała ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też mam tyle nauki, że nie za bardzo to wszystko ogarniam... Ciągle powtórki, jedna goni drugą.

  Dokładnie, wszyscy teraz chorują, w szkole nie ma połowy osób. Mnie też coś bierze - gardło, katar. W każdym razie zdrowiej szybko! :*

  Genialne kolczyki! Masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne <3 No i właśnie zepsułam sobie dzień. Bo mam się uczyć historii, a po głowie będą mi chodzić twoje kolczyki xD Kiedyś takie zrobię... Obym znalazła czas wcześniej niż później ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3