środa, 20 lipca 2016

Nie tylko w kinie i teatrze XI

Hello!
Nie tylko w kinie i teatrze wraca po przerwie i podsumowaniu z nową porcją aktorskich teledysków. 

1. Kenneth Choi w jednym z moich ulubionych teledysków i piosenek One Republic - "Wherever I Go" 

  
2. Chyba nikogo nie dziwi obecność Cilliana Murphy. W pierwszym teledysku podobno, to faktycznie on, ale a) jest go mało, b) nie przypomina siebie, ale piosenka i nagranie są całkiem niesamowite - I Break Horses - "Winter Beats".


Ma upodobanie do czarno-białych teledysków, a poniżej więcej niż tylko udział w jednym z nich.  
8:58 "The Clock"


3. Saoirse Ronan i Moe Dunford w kolejnej piosence, której nie mogłam przez długi czas przestać słuchać - była idealnym tłem do nauki - ale, tak utwór jak i teledysk, ma w sobie ogromne przesłanie. Posłuchajcie i obejrzyjcie koniecznie. Hozier "Cherry Wine"4. Sacha Baron Cohen. Trochę nowych piosenek, a trochę aktorów, z którymi coś oglądałam. On akurat wystąpił w teledysku Madonny "Music"


5. W całym cyklu najwięcej jest teledysków Taylor Swift, aż chyba przyjrzę się jej twórczości jeszcze bliżej. Dziś Lucas Till w teledysku "You belong with me". Nie widziałam go wcześniej, a po obejrzeniu, odkryłam, że jestem do tyłu, bo to jeden z wręcz kultowych teledysków. Lepiej późno niż wcale.


6. Kolejna nowość - DJ Snake "Middle" a w 'superbohaterskiej' roli - Josh Hutcherson.7. To nie nowość - Rock Mafia "The Big Bang", a w teledysku Kevin Zegers i Miley Cyrus8. Kolejna Madonna dzisiaj - "La Isla Bonita" i Benicio Del Toro. Obejrzałam teledysk 3 razy, ale prawda jest taka, że go nie zauważyłam, na szczęście ktoś w komentarzach napisał, że siedzi w samochodzie. Rola życia.9. I na koniec - Andy Serkis i "Woman" Neneh Cherry.


Nie wiem jak pogoda w Polsce - oprócz tego, że Gdańsk był zalany - ale u mnie jest gorąc, upał i pustynia. Ciepło takie, że oddychać się nie da, a bez wody lepiej nie wychodzić. Do tego środki komunikach miejskiej zamieniły się w piekarniki. Jestem zmarzluchem, lubię ciepełko, ale to już przesada. 
Trzymajcie się, M

3 komentarze:

 1. Chętnie przesłucham u mnie też pustynia wody...

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie na szczęście bez powodzi. One republic <3 Uwielbiam!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest bardzo ciepło :) Kolejna porcja muzyki, której chętnie posłucham.

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3