poniedziałek, 26 października 2015

Years&Years

Hello!
Tak się wkręciłam w szukanie i pokazywanie teledysków, w których występują aktorzy i aktorki, oraz ludzi robiących covery, że prawie zapomniałam o zespołach i "normalnej" muzyce. Ostatni raz pisałam w lutym o Leighton Meester więc faktycznie odrobinę się zapuściłam. Ale zespół, o którym dziś piszę poznałam dlatego, że Ben Whishaw pojawił się w ich teledysku, a ten z kolei umieściłam w pierwszej części Nie tylko w kinie i teatrze. 


Chociaż muszę się przyznać, że kawałek czasu zajęło mi zorientowanie się, że to ten sam zespół, który zdobył popularność dzięki tej piosence:


Ale ja czasami mam niezwykłą wręcz zdolność do niełączenia oczywistych faktów.

Tak naprawdę Years&Years kupiło mnie jednak piosenką "King". I zdecydowanie teledyskiem.


A potem już poleciało i szczególnie ostatnio nie mogę przestać ich słuchać.Gdy pojawiło się pytanie o ulubioną piosenkę odpowiedziałam, że aktualnie jest to "Take Shelter"


Ale gdybym odpowiadała dziś z większym prawdopodobieństwem wybrałabym "Eyes Shut", bo jest po prostu przepiękna. Polecam posłuchanie wersji live.


I jeszcze jedna piękna.


Właśnie doczytałam (na Wikipedii, a jakże), że Years&Years tworzy muzykę elektroniczną. Raczej się po sobie nie spodziewałam, że tak zdefiniowany gatunek może mi się spodobać. Trochę się zaczynam obawiać, bo normalnie jestem nieco bardziej zorientowana na ciut mocniejsze dźwięki. A z drugiej strony im szersze horyzonty tym lepiej.

LOVE, M

8 komentarzy:

 1. O, to sobie posłucham teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaje bez bicia,że zespołu nie znam, ale posłucham...kto wie, może ich muzyka i mi przypadnie do gustu

  OdpowiedzUsuń
 3. M, czytasz mi w myślach ! King zdecydowanie ostatnio u mnie wygrywa wysokie notowania na playliście <3
  http://momentcatcher00.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten zespół! A "Eyes shut" jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią poznam coś nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam piosenkę "King" tego zespołu i muszę przyznać, że spodobały mi się ich utwory! Takie nowoczesne, nietuzinkowe brzmienia, na pewno jeszcze do nich wrócę :D

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3