piątek, 8 stycznia 2016

Rok z...

Hello!
Po seriach postów "Matura z Upiorem", "Zima z Hannibalem" i "Wakacje z Sherlockiem Holmesem" przeszedł czas na cykl obejmujący nieco dłuższy okres czasu. Cały rok mianowicie.


Mniej więcej od początku zeszłego roku, sporą część mojej uwagi i czasu poświęcałam anime i to ono będzie tematem tej serii. Być może trochę to szalone i temat, i planowana długość, i przypuszczalnie czytelników mi to nie przysporzy, ale faktem pozostaje, że poświęcam anime sporo uwagi i chciałam się tym podzielić. Dość długo zastanawiałam się jaką powinno przybrać to formę. Od razu wiedziałam, że miesiąc czy nawet pora roku to zdecydowanie za krótki czas, aby napisać wszystko to, co bym chciała. A nie chciałam też, aby poszczególne posty były zawieszone w próżni i takie niezwiązane z niczym. Skończyło się na całym roku. Założenie jest takie, że w ramach "Roku z anime" będzie się pojawiała jedna notka tygodniowo. Ale oczywiście równie dobrze może być tak, że pojawią się 2-3 pod rząd, a potem przez miesiąc nic. W każdym razie już widzę grudniową notkę podsumowującą.

Zastrzegam sobie od razu, że ani ja się na anime nie znam, ani nie pretenduję do grona znawcy, ale wyjątkowo łatwo przychodzi mi określanie co lubię, czego nie lubię, co i dlaczego mi się podoba. I generalnie wierzę, że dość łatwo i przyjemnie będzie mi się na ten temat pisało.

Dziś tak szybko, bo trzeba się zebrać i wrócić do Gdańska, a w kolejnym wpisie opowiem skąd mi się te zainteresowania wzięły.

A teraz przyznać się, czy jest ktoś kto nie oglądał "Pokemonów"? M4 komentarze:

 1. O Matko Bożenko, ale fajnie! Uwielbiam anime, bo w końcu Muminiki to też anime!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ się cieszę :D Mangi i anime to mój mały konik i z chęcią będę odwiedzać Twojego bloga, zwłaszcza, że zaczynasz taką serię <3 Może w końcu też nadrobię zaległości, które nazbierałam przez ostatni czas :c

  Pozdrawiam serdecznie,
  Mona Te [Blog]

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kompletnie nie jestem zaznajomiona z anime. Jak chodziłam do gimnazjum to czytywałam mangi i na tym moja przygoda się kończy :) Ale trzymam kciuki za cykl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem jak Ci się będzie podobało :)

  OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3