piątek, 17 kwietnia 2015

Nie tylko w kinie i teatrze III

Hello!
Piątek- weekendu początek, więc znalazłam chwilę czasu, aby przygotować trzecią notkę z teledyskami, w których występują aktorzy i aktorki. Pierwsza tu, a druga tu, gdyby ktoś chciał zobaczyć kto już się pojawił.

Colin O'Donoghue, czyli cudowny Kapitan Hak z "Once Upon A Time". Nie wiem jakim cudem o nim zapomniałam w poprzedniej notce, bo, co mi się nie zdarza, bardzo czekałam żeby zobaczyć ten teledysk. Piosenka zarówno jeśli chodzi o tekst jak i muzykę jest bardzo ładna, a teledysk niczego sobie, uroczy i sympatyczny.

Poniższy teledysk widziałam, ale także o nim zapomniałam a ktoś przypomniał mi o nim w komentarzu. Shia LaBeouf w teledysku, który mnie przeraża, z resztą jak wszystkie, w których występuje ta dziewczyna. Muzyka też zupełnie nie moja.


Aaron Taylor-Johhnson w teledysku zespołu R.E.M "ÜBerlin". Prosty, ale ciekawy.


"(It's Not War) Just The End of Love" zespołu Manic Street Preachers, a w teledysku Michael Sheen. Bardzo szybko wpada w ucho, sympatyczna piosenka, sympatyczny teledysk.
EDIT: Siostra napisała mi, żebym sprawdziła czy dziewczyna z teledysku to przypadkiem nie Chuck z "Gdzie pachną stokrotki". I tak faktycznie to Anna Friel. 


Niezliczone razy widziałam ten teledysk i nie poznałam, że występuje w nim Jamie Bell, którego powinnam była jednak poznać. A partneruje mu Evan Rachel Wood, chociaż jej mogłam nie poznać. I okazuje się, że oni są teraz małżeństwem. Green Day "Wake Me Up When September Ends"


Idris Elba w teledysku "Lover of the Light" zespołu Mumford&Sons. A oprócz tego jest jeszcze 5 innych, w których występuje.Znów wyszła mi taka typowo męska część, choć nie było to moim zamiarem, bo mam zapisane jeszcze kilka teledysków z aktorkami, ale nie przypuszczałam, że tyle tego wyjdzie więc aktorki będę w następnej notce. Myślę, że może jeszcze w tym miesiącu.

Miłego weekendu, M


3 komentarze:

  1. Heh nie wiem co masz do biednej baletnicy w teledysku Sii :) Jest taka urocza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. R.E.M. zawsze poprawia mi humor ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super zestawienie. Nawet nie wiedziałam, że w niektórych z tych teledysków występują znani aktorzy. Spodobała mi się piosenka Christiny Perri :))

    OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3