wtorek, 1 sierpnia 2017

Nie tylko w kinie i teatrze XVIII

Hello!
Ostatnio było dużo pisania, tak mojego jak i Waszego (komentarze pod postem o "13 powodach" ciągle się pojawiają), więc dziś coś luźniejszego na początek tygodnia. Dziś wyjątkowo dość przypadkowo, ale mam zapisane już tyle teledysków i nowych pomysłów (reżyserzy!), a aby posty się dobrze otwierały mogę mniej więcej sześć bez problemu załączyć, więc trzeba zacząć wyciągać zapasy. 

Ansel Elgort w teledysku "Be The One" Dua Lipa. Nie wiem czy wiecie, że Ansel nagrywa własne piosenki, a jego klip do utworu "Thief" to pod wieloma względami jeden z najgorszych teledysków, jakie widziałam. Ale sama piosenka potrafi przyczepić się do głowy. 
"Be The One" ma dwie wersje teledysku, nas interesuje ta Vevo.Diego Luna w teledysku Katy Perry "The One That Got Away". Pamiętam, że gdy ten teledysk wyszedł bardzo mi się podobał. Ale zapomniałam i o nim, i o piosence. Potem pojawił się film "Łotr 1" i sprawdzając obsadę zobaczyłam, że Diego Luna w ciekawostkach ma napisane, że brał udział w teledysku Katy Perry. Ale, że w tym konkretnym zobaczyłam dopiero teraz. Johanna Bros w teledysku Ofenbach "Be Mine". Znalazłam ten teledysk tuż po tym, gdy został opublikowany. Sprawdziłam, był to jeden z tych doskonale podpisanych klipów z nazwiskami najważniejszych osób, biorących udział w jego powstawaniu. Zapisałam. Na piosenkę nie zwróciłam szczególnej uwagi. Niedługo później (około 2 miesięcy, jesteśmy tacy szybcy) okazało się, że utwór jest bardzo popularny w Polsce. Muszę przyznać, że cieszyłam się, że znałam go dużo wcześniej. 


Jeremy Renner. Nie mam pojęcia czemu on pojawia się tu dopiero teraz. Ale może tylko wydawało mi się, że sprawdziłam większość aktorów z filmów superbohaterskich i powinnam zrobić to raz jeszcze. Tym bardziej, że w międzyczasie rozrosła się liczba aktorów i aktorek w MCU i serialach Marvela.
1. Teledysk Pink "Trouble", którego nie można znaleźć na YT, ale jest na Vimeo więc załączam link. 
2. Brother Sal "Scenes On Sunset". 


Natalie Portman (oraz jej dziecko w brzuszku) w teledysku "My Willing Heart" James Blake. Jest piękny, po prostu go zobaczcie. 


LOVE, M3 komentarze:

  1. Chętnie zapoznam się z powyższymi teledyskami, gdyż rzadko kiedy mam okazję zwrócić na nie większą uwagę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się piosenka "The One That Got Away"; przyznam, że po raz pierwszy widzę teledysk :p

    OdpowiedzUsuń
  3. Dużą nam dałaś dawkę inspiracji. Obczaję i posłucham :)

    OdpowiedzUsuń

Jesteście dla mnie największą motywacją.
Dziękuję.
<3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...